+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

O Nas

Jesteśmy jedyną w Polsce organizacją specjalizującą się w rentgenodiagnostyce.

Technika rentgenowska jest jednak nie tylko naszą branżą, ale zarazem pasją. Nasza wiedza i doświadczenie gromadzone od ponad 20 lat pozwoliło wyspecjalizować się w swojej dziedzinie w sposób gwarantujący naszym Klientom satysfakcję zarówno z wybieranych produktów jak i usług świadczonych przez naszą firmę.

Uważnie badamy rozwój technologiczny, śledzimy najnowsze trendy w rentgenodiagnostyce oraz dostosowujemy do nich naszą innowacyjną ofertę uważnie dobierając partnerów wśród producentów sprzętu.

Jesteśmy partnerem najbardziej rozpoznawalnych firm, a ich produkty wprowadzamy na rynek zaopatrując kolejno w odpowiednią wiedzę i warsztat.

Celem każdego z nas jest, aby Klient decydując się na współpracę był zadowolony i usatysfakcjonowany na każdym etapie procesu zakupowego. Dlatego też oprócz działu handlowego firmy stworzyliśmy profesjonalny dział projektów, wdrożeń i serwisu aby mieć pewność, że obsługa Klienta również w tym zakresie jest na najwyższym poziomie.

Nasz zakres działań

Jesteśmy po to aby pomóc Ci w realizacji już w momencie podjęcia przez Ciebie decyzji o otwarciu gabinetu rentgenowskiego.

Zweryfikujemy, czy pomieszczenie którym dysponujesz odpowiada przepisom prawnym obowiązującym w kraju, wykonamy pełny projekt gabinetu oraz obliczenia osłon stałych przed promieniowaniem rentgenowskim, zapewnimy pełną opiekę w procesie modernizacji pomieszczenia, oraz stworzymy księgę jakości i pełen komplet dokumentów niezbędnych dla formalno-prawnego zarejestrowania gabinetu RTG.

Dla Twojej pewności oraz utrzymania ciągłości pracy zapewnimy w pełni kompetentny, na bieżąco podnoszący swoje kwalifikacje autoryzowany serwis.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz pełen asortyment produktów ochronnych i pomocniczych niezbędnych w procesie tworzenia gabinetu rentgenowskiego oraz późniejszego jego funkcjonowania.