+48 58 345 23 16        laboratorium@mkjradiologia.pl

+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Show

Miernik jednokanałowy z certyfikatem PTB z wewnętrznym źródłem wysokiego napięcia wg IEC 61674 do stosowania z komorą jonizacyjną DCT10-RS.

Raysafe Unfors ThinX Intra to łatwy w użyciu, w pełni automatyczny miernik promieniowania, który dokonuje pomiarów dawki, mocy dawki, czasu, HVL, kVp i impulsów podczas jednej ekspozycji.

Komora jonizacyjna do pomiaru DLP i CTDI przeznaczona do użytku z miernikiem MagicMax Universal.

Miernik RaySafe X2 R/F łączy w sobie najnowocześniejszą technologię czujników z całkowicie nowym interfejsem użytkownika, dzięki czemu X2 jest niezwykle przyjazny dla użytkownika. Dedykowany pomiarom w radiografii i fluoroskopii.

Komora jonizacyjna do pomiarów DLP i CTDI w tomografii komputerowej zgodnie z normą IEC 61223-2-6, -3-5. Przeznaczona do użytku z miernikiem MagicMax Universal i Dosimax Plus A HV.

Miernik RaySafe X2 CT łączy w sobie najnowocześniejszą technologię czujników z całkowicie nowym interfejsem użytkownika, dzięki czemu X2 jest niezwykle przyjazny dla użytkownika. Dedykowany pomiarom w tomografii komputerowej.

Elastyczne rozwiązanie do pomiarów w radiografii, fluoroskopii i stomatologii.

Miernik RaySafe X2 MAM łączy w sobie najnowocześniejszą technologię czujników z całkowicie nowym interfejsem użytkownika, dzięki czemu X2 jest niezwykle przyjazny dla użytkownika. Dedykowany pomiarom w mammografii.

Elastyczne rozwiązanie do pomiarów w mammografii zgodne z normą IEC 61674.

Luksomierz RaySafe X2 Light łączy w sobie najnowocześniejszą technologię czujników z całkowicie nowym interfejsem użytkownika, dzięki czemu X2 jest niezwykle przyjazny dla użytkownika.

Detektor do inwazyjnych i nieinwazyjnych pomiarów prądu lampy w połączeniu z multimetrami MagicMaX i MagicMaX Universal.

System Unfors RaySafe Xi jest uniwersalnym systemem testującym do testów specjalistycznych w radiologii, mającym zastosowanie w radiografii (R/F), tomografii komputerowej (C/T), mammografii i stomatologii. Opcje systemu umożliwiają również pomiary luminancji oraz luminancji monitorów medycznych, a także wykrywanie promieniowania rozproszonego wycieków radioaktywnych.

Dawkomierz Dosimax Plus I to dozymetr zgodny z EIC 61674 przeznaczony do testów kontroli jakości w radiografii i fluoroskopii.

Detektor przeznaczony do współpracy z systemem RaySafe Unifors Xi, umożliwiający wykonanie pomiarów w radiografii i fluoroskopii.

Dawkomierz Dosimax Plus A to dozymetr zgodny z EIC 61674 i zatwierdzony przez PTB (Physikalisch-Technische Bundesanstalt) przeznaczony do testów kontroli jakości w radiografii, fluoroskopii, stomatologii i mammografii.

Detektor przeznaczony do współpracy z systemem RaySafe Unifors Xi, umożliwiający wykonanie pomiarów w mammografii.

Detektor półprzewodnikowy przeznaczony do użytku z miernikami dawki Dosimax Plus, dedykowany do pomiarów w radiografii i fluoroskopii.

Detektor przeznaczony do współpracy z systemem RaySafe Unifors Xi, umożliwiający wykonanie pomiarów w radiografii, fluoroskopii i mammografii.

Detektor półprzewodnikowy przeznaczony do użytku z miernikami dawki Dosimax Plus, dedykowany do pomiarów w mammografii.

Detektor przeznaczony do współpracy z systemem RaySafe Unifors Xi, umożliwiający wykonanie pomiarów w tomografii komputerowej.

Detektor z filtrem absorpcyjnym 25 mm Al przeznaczony do użytku z miernikiem Dosimax Plus, dedykowany do pomiarów w radiografii i fluoroskopii.

Show