+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Show

Fantom do przeprowadzania testów podstawowych fizycznych parametrów tomografów komputerowych, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, normą międzynarodową IEC 61223-3-5 oraz wytycznymi AAPM.

Fantom Pro-CT AAPM może być używany do przeprowadzania testów tomografów komputerowych, zgodnie z Raportem 1 AAPM (Amerykańskiego Stowarzyszenia Fizyków Medycznych).

Fantom może być używany do sprawdzania ustawienia wewnętrznych i zewnętrznych laserów względem radiograficznego centrum aparatów CT oraz PET/CT , a także do weryfikacji kąta gantry. Może być także używany z akceleratorami do sprawdzania pionowych i poziomych kątów gantry, ustawienia laserów oraz pionowych ruchów stołu.

Ten fantom został zaprojektowany zgodnie z raportem ICRU 87 oraz specyfikacją AAPM TG-200.

Zestaw jednorodnych cylindrów będących ekwiwalentem ciała i głowy osoby dorosłej i dziecka.

Ten fantom został zaprojektowany zgodnie z wnioskami AAPM TG-111. Fantom składa się z trzech cylindrów PMMA grubości 20 cm i średnicy 300 mm, podobnie do standardowego fantomu Pro-CT Dose.

Innowacyjny, 3-częściowy fantom wykonany z PMMA do pomiarów CTDI w tomografii komputerowej, będący ekwiwalentem ciała i głowy osoby dorosłej i dziecka.

Innowacyjny, 2-częściowy fantom wykonany z PMMA do pomiarów CTDI w tomografii komputerowej, będący ekwiwalentem ciała i głowy osoby dorosłej.

Show